Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski Kaşarı 1000 gr

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺163,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺147,03(KDV Dahil)

Meşhur Kars Eski Kaşarı, Kars’ın yüksek yaylalarından elde edilip, organik üreticisinden sofralarımıza lezzet katan yolculuğu, eşsiz tadı, yapımındaki şirden mayasıyla adeta mücevher değerinde bir zenginlik sunar. 
Günde 2 dilim Kars kaşarını yediğinizde vücudunuzda ki değişikliklere inanamayacaksınız. Meşhur Kars kaşarı sütle beslenen ve otla beslenmeye başlamamış oğlakların midesinin dördüncü bölümünden elde edilen şirden mayası ile yapılmaktadır.

:

KARS ESKİ KAŞARI

Türkiye’nin beyaz incisi Kars’ın meşhur mu meşhur tatlarından Kars kaşarının anlatmakla bitmeyen lezzeti kadar faydaları da saymakla bitmiyor.
Eski kaşar denilince akla Kars’ın eşsiz doğal güzellikteki yüksek yaylarından sofralarımıza gelen meşhur Kars kaşarının eşsiz tadı gelmektedir. Marifet peynircilik bu tadı sofralarınıza özenle ve hijyenik koşullarda üreterek mutfağınıza baş tacı ediyor.

Nedir bu güzelliğin sırrı?
Meşhur Kars kaşarı, Kars’ın yüksek yaylalarından elde edilip, organik üreticisinden sofralarımıza lezzet katan yolculuğu, eşsiz tadı, yapımındaki şirden mayasıyla adeta mücevher değerinde bir zenginlik sunar. 
Günde 2 dilim Kars kaşarını yediğinizde vücudunuzda ki değişikliklere inanamayacaksınız. Meşhur Kars kaşarı sütle beslenen ve otla beslenmeye başlamamış oğlakların midesinin dördüncü bölümünden elde edilen şirden mayası ile yapılmaktadır.
Geleneksel yöntemler ve geleneksel organik içerik ile üretilen peynirler şirden mayası ile doğal fermantasyonla hazırlanır ve probiyotik özelliğe sahiptir. Araştırmalara göre sağlıklı besinler ile kanser gibi bir çok hastalığa yakalanma riskiniz azalıyor. İçinde K2 vitamini bulunmaktadır ve bu vitaminin kanser hücrelerinin çoğalmasını engelleyen etkisi bulunmaktadır. Kahvaltı sofralarınızdan eksik etmemenizin bir diğer sebebi de Kars kaşarının ağızda dağılan lezzetidir ve Türk kahvaltılarına en güzel alternatiftir.
Kalsiyum ve protein açısından zengin olduğundan dolayı zayıflamaya da yardımcıdır. 1 ya da 2 dilim yarım kilo etten alınacak kalsiyum ve protein miktarına eş değerdir ve tokluk hissi vermektedir.
Taze kaşara göre daha az doymuş yağ içermekte fermantasyon süreci daha yoğundur ve bu sebeple  kalp ve damar hastalıklarında koruyucu ve önleyici etkiye sahiptir. Akciğer ve prostat kanserine yakalanma riskini azalttığı da bilinen gerçeklerdendir. 
Protein ve kalsiyum açısından zengin olmasından dolayı tansiyonu düşürür ve kemik erimesini engeller. Kas ve eklem rahatsızlıklarını iyileştirmeye yardımcıdır. Alzheimer hastalığının oluşmasını engeller. Kars kaşarı katkı maddesi içermediğinde içinde bulunduğu k2 vitamini sayesinde kalsiyumdan zengin yapısı, gelişime katkı sağlayan maddeleri, bebek ve çocukların vücut gelişiminde önemli rol oynar. A vitamini ve demir eksikliği çekenler doyurucu bir besin kaynağına sahip organik yapıda üretilen Kars kaşarını uygun fiyatlarıyla Marifet Peynircilik'ten temin edebilirsiniz.
Sofralarınızda birçok lezzete yardımcı Kars kaşarı mutfaklarınızda birçok şeye çok yakışır. Kaşar, omletlerinizde yumurta içerisine rendeleyerek tostlarınızda, çorbalarınızın üzerine, poğaçalarınıza, fırın yemeklerinize yemeğin yanındaki salatalara ve en çok sabah kahvaltılarına, meşhur Kars kaşarı sünen yapısı ve sapsarı rengiyle. Çok da lezzetlidir. 
 

Benzer Ürünler
Etiketler
Marifet Peynircilik, Kars Eski Kaşar Peyniri, Teker Kaşar Peyniri, Kars Yöresel Kaşar Peyniri, yayla teker kaşar, eski kaşar faydaları, eski kaşar satış, eski kaşar kars, eski kaşarın küfü yenir mi, eski kaşar sipariş, kars eski kaşar sipariş, teker , Kars, Kars Eski, Kars Eski Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1, Kars Eski Kaşarı 1 kg, Kars Eski Kaşarı 1 kg -, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski Kaşarı 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski Kaşarı gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Eski gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Kaşarı 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel Kaşarı gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Yöresel gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski Kaşarı 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski Kaşarı gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Eski gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Kaşarı 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars Kaşarı gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Kars gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski Kaşarı 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski Kaşarı gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski 1000 gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Eski gr, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Kaşarı, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Kaşarı 1000, Kars Eski Kaşarı 1 kg - Yöresel Kaşarı 1000 gr,
Çerez Kullanımı