Kars petek balı 3500 gr Hakiki Kars Yöresel Petek Balı

İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺467,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺337,00(KDV Dahil)

Kars Petek Balı 3500 gr - Yöresel Kars Balı Petek

Kars yöremize ait olan çiçek balı özel olarak paketlenerek gönderilmektedir.

:

Meşhur Kars Yöresel Petek Balı - En iyi Bal Çiçek balı

            Ülkemizin en doğusunda yer alan şehirlerden birisi olan Kars, kaşarının yanı sıra balları ile de bir hayli ünlü. Kars süzme balı gibi birçok farklı bal çeşidinin yer aldığı ürünler, özellikle de kahvaltı sofralarımızı bambaşka bir hale getiriyor. Artık doğal ürünler bulmak çok zor hale geldi. Hepimiz sofralarımıza doğal ürünler koymayı ve doğal ürünler ile beslenmeyi istiyoruz fakat maalesef bu her zaman mümkün olmuyor. Firmamız, çoğu kişinin arzulamakta olduğu fakat bulmanın da bir hayli zor olduğu bu ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefliyor. Uzun yıllardır bu sektörün içerisinde hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerine en iyisini sunmak adına her türlü çalışmayı yapıyor. Ve sofralarınıza Organik Kars Balı ve kaşarı gibi birçok ürünü sunuyor. Çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz ürünleri, sofralarınıza dahil etmek için aklınızda hiçbir şüphe olmasın. Firmamız, sizler için en doğal yöntemlerle elde edilen Kars yöresel ürünleri bularak, sizlere sunmaktadır.

Meşhur Kars Yöresel Petek Balı

            Bal, vücudumuza birçok faydası bulunan bir besin maddesidir. Özellikle de kış aylarında rahatsızlıklara karşı bal gibi ürünleri tüketerek; direncinizi arttırabilir ve hastalıklara karşı daha güçlü hale gelebilirsiniz. Firmamızda tarafından satışı gerçekleştirilen Meşhur Kars Balı ürünleri tamamen doğal ürünlerden oluşmakta. Kars şehrinin dağlarında bulunan arılar tarafından yapılan bu ballarda hiçbir katkı maddesi ve sağlığa zarar verecek bir madde bulunmamaktadır. Bu ürünleri satın almak için yapmanız gereken tek şey ise bizimle iletişime geçmek olacaktır. Ayrıca hiçbir fabrikasyon ürünün bulunmadığı petek balı gibi çeşitli ürünlerimiz, uzun süre saklayabilirsiniz. Herhangi bir bozulma ya da zarar görme gibi durumların meydana gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kars’ın yüksek dağlarında birçok bitki bulunmaktadır ve arılar çeşitli bitkilerden topladıkları maddeleri bala çeviriyor. Buralarda yer alan bitkilerde tamamen doğal ve hormon barındırmadığı için Karakovan balı gibi bal çeşitlerinin piyasada yer alan ve organik bal diye satılan ballara göre çok daha lezzetli olduğunu görüyoruz. Ayrıca tek fark lezzet değil içerisinde bulundurduğu antioksidan gibi maddeler sayesinde sağlığınız için de oldukça faydalı birer üründür.

Kars Balı Fiyatları

            Marifet peynircilik tarafından satışı gerçekleştirilen ballarımızın fiyatları konusuna geldiğimizde piyasada bulunan diğer ballara ve Kars balının kalitesine göre değerlendirdiğimizde oldukça makul fiyatlar karşımıza çıkmakta. Piyasada yer alan sahte ballarla karşılaştırıldığında fiyatlar pahalı gibi gelebilir fakat orijinal ballar, hem sağlık açısından hem de tat bakımından çok daha iyi ürünler olduğu için aradaki fiyat farkını fazlasıyla hak etmektedir. Sizlerde meşhur Kars balımızı tattıktan sonra gayet uygun fiyat etiketleri ile satışının gerçekleşmekte olduğunun farkına varacaksınız. Firmamız, benimsemiş olduğu müşteri politikası doğrultusunda müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir ve bu hedef uğruna çalışmalar yapmaktadır. Firmamız bünyesinde satılan eşsiz tada sahip, aynı zamanda bir o kadar da sağlıklı olan Kars yöresel ürünlerini mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.  

Benzer Ürünler
Etiketler
Meşhur, Meşhur Kars, Meşhur Kars Yöresel, Meşhur Kars Yöresel Petek, Meşhur Kars Yöresel Petek Balı, Meşhur Kars Yöresel Petek Balı -, Meşhur Kars Yöresel Petek Balı - -, Meşhur Kars Yöresel Petek Balı - kg, Meşhur Kars Yöresel Petek Balı kg, Meşhur Kars Yöresel Petek -, Meşhur Kars Yöresel Petek - -, Meşhur Kars Yöresel Petek 3500 gr, Kars Petek Balı, Kars Çiçek Balı, Kars Organik Bal, Kars Şekersiz Bal, Kars Balı, Kars Petek Balı 4000 gr, Kars Balı Yöresel, Kars Balı Yöresel Petek Bal , Marifet Peynircilik, Kars Marifet Peynircilik, Kars, Kars Yöresel, Kars Yöresel Petek, Kars Yöresel Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr -, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Şekersiz, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Şekersiz Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Şekersiz Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Şekersiz Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Yöresel Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Şekersiz, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Şekersiz Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Şekersiz Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Şekersiz Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Kars Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Şekersiz Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Şekersiz Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Şekersiz Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Yöresel Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Şekersiz Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Şekersiz Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Meşhur Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Şekersiz, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Şekersiz Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Şekersiz Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Şekersiz Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Petek, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Petek Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Yöresel Balı, Kars Yöresel Petek Balı 3500 gr - Kars Şekersiz Petek,
Çerez Kullanımı