Marifet Peynircilik olarak damak tadına hitap eden enfes lezzetleriyle başta eski kaşar olmak üzere yöresel ürünleri ile gün geçtikçe müşteri ağını genişletmektedir. Kars eski kaşarı organik bal, çeçil peynirleri ve bir çok organik fabrika katkısı olmadan üretilen hijyen kurallarına uygun olarak üretilen organik tatlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. El emeğinin ve hijyenin titizlikle ön planda tutularak yapıldığı organik ürünleri lezzete giden yolun kapılarını açmaktadır. Gerek eski kaşar, Kars balı, çeçil peyniri gerekse diğer organik ürünleri olsun titizlikle organik olarak katkısız yapılmaktadır.    


Kars Eski Kaşarı Yapımı  


Kars kaşarının hikayesi 40yıla uzanan bir zaman tarihçe ile ortaya çıkmıştır. İsveçlilerin yıllar önce Kafkasya dan Kars’a gelmesiyle ilk mandıra kurulmuş olup günümüze kadar gelmiştir. Kars kaşarı lezzetinin en iyi sırrı Kars ilinin rakımının yüksek olması ve burada beslenen ineklerin sütlerinden yapılmış olmasıdır. İçinde birçok doğal bitki aromalarla lezzetine lezzet katmaktadır. Sert olan bu peynir birçok işlemden geçtikten sonra sofralarımıza gelmektedir. Öncelikle mayalanması ve dinlendirilmesi  gereken eski kaşar peyniri yıllar geçtikçe lezzeti artarken tadı doyulmaz bir hale gelir. Besin değerinde oldukça yüksek olup aynı zamanda da kesinlikle fabrikasyon ürünleri içermeyen doğal peynir türüdür. Lezzetin en güzel yanı Kars ilimizin hava koşulları ve doğal inek sütü ile katkısız yapıldığını söylemek mümkündür. Ne kadar uzun süre saklanırsa tadı daha da güzelleşir. Gerçekten çok büyük emek ve titizlikle yapılan eski kaşar tadının ve lezzetinin vazgeçilmez bir yanı ise doğal olarak üretilmiş olmasıdır. Gün geçtikçe çok ilgi gören Kars ilimize mahsus olan kaşar peyniri kalitenin ve lezzetin adresidir. Kesinlikle içerisinde kimyasal herhangi bir katkı maddesi içermeyen yöresel ürünlerimiz en çok talep edilen ürünlerdir.                                                              


Kars Kaşarı Fiyat ve Sipariş  


Organik olarak hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretilen eski kaşar peyniri zor aşamalardan sonra uygun fiyat anlayışı ile müşterilerimize sunulmaktadır. Marifet peynircilik yöresel bütün organik ürünlerinde ilk önce müşterinin damak tadına hitap ederken memnuniyeti artırmayı prensip edinmiştir. Sabah 7.30-22.00 çalışma saatleri arasında dilerseniz yerinde ziyaret ederek dilerseniz de internet sitesi üzerinden online olarak sipariş vererek yararlanabilirsiniz. Türkiye'nin her ilinde satış yapan firmamız teslimatlarını hijyen kurallarına uygun olarak değerli müşterilerine sunmaktadır. Öncelik olarak müşteriyi memnun etmeyi mutlu müşteri anlayışıyla büyümeyi hedef alan Marifet Peynircilik her geçen gün ailesini müşteri ağıyla genişletmektedir. Güler yüzlü titiz ve bilgili personel anlayışı ile her zaman irtibat sağlanarak bilgi ve sipariş sağlanabilmektedir. Gerek firmanın kendi yerinde gerek se sipariş hattı üzerinden verilen yöresel ürünler hijyen kuralları dikkate alınarak müşteriye en güzel şekilde sunulmaktadır. Marifet Peynircilik müşterilerine sunmakta olduğu eşsiz hizmeti sayesinde Kars yöresel ürünleri ile geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.  

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.