Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı


NURÇAY

Dünyanın birçok yerinde, bir insan ortalama olarak her sabah taze bir bardak demleme çay ile güne başlar. Bu yüzden ne kadar güvenli ve nasıl bir çay tükettiğimiz çok önemlidir. Her dem taze kalabilecek kaliteli rengi ve kokusuyla içeni büyüleyecek bir çay arayışı başlar. Tiryakilerin beklentileri karşılayabilen NURÇAY rengini, kokusunu ve tadını farklı iklim özelliklerinden alır. Lezzet içeren tat ve koyu deme sahiptir. Neyin içinde ve ne kadar süre demlediğiniz de önemlidir.

NURÇAY serisi günün her saati içilebilen özel bir harmandır. Kalitesini özenle kurutulmuş yapraklardan alarak, ideal tat ve dem oranı, lezzetli Aromasını pekiştirir. Siyah çay, hoş içimiyle tiryakilik yaratacak bir damak tadı oluşturur. Yurdun dört bir yanında severek tüketilen çay samimiyeti de beraberinde getirir.

Çay misafirperverliği simgeliyor ve Türkiye'de her evin dostu olarak tanımlandığı için her gelen misafire ilk ikram edilen çaydır. Birçok ülkede en popüler ve geleneksel sıcak içecektir. Rize ve Trabzon gibi Anadolu toprakları, en kaliteli çayı yetiştirmek ve üretmek için en iyi topraklar arasındadır. Sadece Türkler için değil, dünyanın tüm ülkelerindeki insanlar için, çayın siyah, yeşil ve kırmızı olmak üzere farklı türleri ve renkleri vardır.

Ayrıca çayın sağlığımıza birçok faydası bulunmaktadır. Bunun için dozunu günlük tüketimi iyi ayarlamak gerekir. Çay içmek beyin sağlığının korunmasına büyük katkı sağlar. Enerji vermesi dışında kalp sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olur. Hatta bazı kanser türlerinin önlenmesinde de etkisi vardır.

NURÇAY siyah çay Gurmeler tarafından en çok tercih edilen çay markasıdır. Kendine has buruk tadıyla çay tutkunlarının şölenidir. Hiçbir katkı maddesi ve kimyasal içermeden kurutulmuş ve işlemden geçmiş çay yaprakları özenle fabrikalarımızda paketlenmiştir. NURÇAY çay çeşitleri pestisit içermez.  Türkiye, pestisit içermeyen çay yetiştiren ender ülkelerden biridir. İçebileceğiniz en güvenli ve en sağlıklı çayları üretir. Bu lezzetli çay seçkin, dünyaca ünlü tadı ve rengi, Karadeniz kıyılarının en yeşil ve el değmemiş bölgelerinden gelmektedir.

NURÇAY öğütülmüş çay yapraklarından yapılan %100 saf siyah çaydır. Hiçbir tatlandırıcı, koruyucu, renk veya dolgu maddesi eklenmez.  Tadı kötü kimyasal dolu ürün olmayıp olabildiğince saftır. Çok sık çay tüketenler için sıfır kalori barındıran alternatif sıcak içecektir. Özenle hazırlanmış olan tozsuz siyah çay demini aldıktan sonra yumuşak bir içim sağlar.

GİMDES helal sertifika ile belgelendirilmiş NURÇAY, sentetik gübreler, herbisitler ve böcek ilaçları içermez. Organik çay tarımı, toprakların, ekosistemlerin ve insanların sağlığını korur. Olumsuz etkileri olan girdilerin kullanımından ziyade Ekolojik süreçlere, biyolojik çeşitliliğe ve yerel koşullara uyarlanmış döngülere dayanır. Bu nedenle tüm çaylarımızı bu sentetik kimyasallardan uzak tutmaktan gurur duyuyoruz. NURÇAY satın aldığınızda, sağlığa, daha iyi bir çaya ve daha iyi bir toprağa yatırım yapmış olursunuz.

NURÇAY
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 9 Ürün
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.