Nurçay Gold 500 gr

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺67,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,03(KDV Dahil)

NURÇAY GOLD

Çayın kültürümüz içinde büyük bir yeri olduğu gibi, aynı zamanda kendi kültürü de var. Üstelik en kaliteli çayların yetiştiği topraklarda yaşıyoruz. Eğer siz de çay kültürünü benimsiyor ve çay içmenin keyfini önemsiyorsanız, Nurçay Gold tercih edebileceğiniz çay markalarından biri. Rize’nin Derepazarı ilçesindeki çay üreticilerinden alınan ve işlenen bu çay, enfes aroması ve içim kalitesi ile mutfaklardaki yerini alıyor. Nurçay Gold tamamen doğal yöntemlerle toplanıyor, işleniyor ve paketleniyor.

:

Çay Tiryakilerinin Olmazsa Olmazı: Nurçay Gold!

Nurçay Gold dökme çay, ağırlıklı olarak kafeler ve restoranlar için tercih ediliyor olsa da, evlerde tüketmek için de uygun. 500 gramlık paketler halinde satılan bu ürün, Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ile adresinize gönderilebiliyor. Bu yüzden Türkiye’nin her noktasında, siyah çay dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri Nurçay.

Çay, ülkemizde yalnızca kahvaltıda ya da ikindide tüketilen bir içecek değil. Günün her saatinde tüketiliyor olması sebebiyle, hem kaliteli olması hem de içerken keyif vermesi büyük önem taşıyor. Bu yüzden çay satın alırken de ince eleyip sık dokumak gerekiyor. Nurçay markası ile Doğudan Organik olarak üretilen Nurçay Gold, tüm tüketicilerine benzersiz ve leziz bir çay deneyimini garanti ediyor. Çünkü çay tarlalarından toplanan bu çay, sofralarınıza gelene dek son derece özverili bir süreçten geçiyor.

Neden Nurçay Gold?

Türkiye’nin en kaliteli ve lezzetli çay markalarından biri olan Nurçay, sahip olduğu helal sertifika ile herkes tarafından gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Nurçay, içerisindeki çayın bayatlamasını önleyen koruyucu ambalaja, enfes bir kokuya ve benzersiz bir aromaya sahip. Bu yüzden bugün 7’den 70’e herkes tarafından sevilerek tüketilen bir marka durumunda. 

Türkiye’de çay denildiği zaman akan suların durduğu düşünülürse, sofralara gelecek olan ya da misafirlere ikram edilecek olan çaydan da, üst düzey bir lezzet bekleniyor. Çünkü lezzetli bir çay içimi, aynı zamanda kaliteli ve keyifli zaman geçirmek anlamına da geliyor. Siz de kaliteli ve keyifli zaman geçirmek için Nurçay’ı tercih edebilirsiniz. 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı